Utylizacja sprzętu komputerowego

OD 21 PAŹDZIERNIKA 2005 ROKU , ZGODNIE Z USTAWĄ , NIE WOLNO SAMODZIELNIE POZBYWAĆ SIĘ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO!!!

Dysponujemy własnym zapleczem transportowym oraz załadunkowym na potrzeby całości operacji, który gwarantuje bezproblemowy przebieg całości operacji.

Raty

Firma oferuje możliwość zakupu ratalnego towaru z naszej oferty. Dzięki współpracy z firmami Eurobank, AIG, Lukas i Cetelem mogą Państwo sfinansować zakup towaru kredytem ratalnym. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 36 miesięcy.

Urządzenia fiskalne

W naszej ofercie produktów fiskalnych znajdują się urządzenia firmy Posnet która istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń . W swojej ofercie posiadamy rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, ale też w małych sklepikach i firmach usługowych.

Audyt oprogramowania

Audyt Legalności Oprogramowania to usługa skierowana do małych, średnich i dużych firm. Celem Audytu jest szczegółowa analiza oprogramowania zainstalowanego na stacjach roboczych i serwerach w firmie oraz posiadanych przez firmę licencji. Usługa ta przeznaczona jest zarówno dla zarządów firm, jak i działów IT. Usługa Audytu polega na dokładnym sprawdzeniu zainstalowanego oprogramowania oraz zebraniu informacji na temat posiadanych przez firmę licencji.

Oprogramowanie

Systemy wspomagające zarządzanie firmą

Polecamy Państwu najpopularniejszy w Polsce system oprogramowania przeznaczony do wykorzystania w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw Asseco WAPRO. Oprogramowanie to wspiera takie działy firmy jak: dział finansowo księgowy, kadrowo płacowy, handlowy, magazynowy, logistyczny, produkcji, analiz. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa